Νικητής ο Μουστρούφης στο τουρνουά των εκπλήξεων

Ο Νίκος Μουστρούφης ήταν ο νικητής στο τουρνουά του Vari Sports Club οπού νίκησε στον τελικό τον Κων/νο Καργιώτη με σκορ 3/0. Ήταν ένα τουρνουά που σημαδέυτηκε από μεγάλες εκπλήξεις καθώς στα ημιτελικά ο Φαμπιάν Καλαιτζής εγκατέληψε λόγω τραυματισμού ενώ έχανε με 2-0 γκέιμ από τον Μουστρούφη και ο Καργιώτης επικράτησε με 3/1 του Πέτρου Τζαμαλούκα ο οποίος υπέφερε από στομαχικές διαταραχές. Η υπερπροσπάθεια και κούραση και των δύο πρωταθλητών μας στους Βαλκανικούς το προηγούμενο σαβ/κο τελικά φάνηκε εδώ. Στις γυναίκες και έπειτα από έναν υπέροχο αγώνα η Ελίζα Καργιώτη επικράτησε της Ζέτα Τζαμαλούκα με 3/1. Η Ζέτα επιβεβαίωσε την επιστροφή της αφού στα ημιτελικά κέρδισε για δεύτερη συνεχόμενη φορά την Ν.Ποζίδη με 3/0. φωτογραφίες